Oyun İndirme

Pek çok kullanıcısı olan ve bilgisayar oyuncularının en fazla oynadığı oyun türü olan FPS oyunlarının tarihi aslında ‘1980’lere kadar uzanıyor.  O zamanlarda Atari’lerden başlayan ve geliştirilen bu FPS türü, şuanki zaman kadar olmasa da o dönemlere damgasını vuruyordu, ki o dönemlerdeki FPS(Aksiyon,Savaş) oyunlarıyla şimdikiler arasında dünyalar kadar fark vardı.

FPS türünün bu günki haline gelmesi ‘1990’ları buldu. Şimdi ki haliyle FPS oyuncu kitlesi arasında o kadar meşhur olmuştu ki, o yıllarda sayısız oyun geliştirilmişti.Bunlardan bazıları Counter Strike ve HALF-LİFE Oyunlarda bir sürü dehşet, günümüz teknolojisi ekipmanlar ve öldürülecek bir sürü düşman bulunuyordu. O zamanlarda oyuncularının tüm streslerini atıp tamamen keyif alabileceği bir türdü FPS oyunları. Bu gün de aynı popülerliğini sürdürmeye devam eden FPS oyunları aynı kitleye hitap ederek, hala en çok sevilen oyun türkeri arasında bulunurken, gelişmeye ve daha eğlenceli hale gelmeye devam ediyor.

Tabi ki sizde bu tür oyunlardan hoşlanıyor ve kendinize oyun indirebileceğiniz bir kaynak arıyorsanız www.fullpcoyunindir.com size çok faydalı olacaktır. Hemen girip FPS OYUN İNDİR yazıp hem google’dan hemde kendi sitemizden ziyaret edebilir oyunları indirebilirsiniz.

Tabi ki sadece FPS türü oyunlar değil, her tür oyunu bulabilirsiniz. Mesela watch dogs 2 torrent indir linkimize tıklayıp watch dogs 2 oyununu oynayabilirsiniz.

Ubisoft’un sunduğu en güzel oyunlardan birisi olan bu oyunu, istediğiniz özel versiyonuyla indirebilirsiniz. Bol bol görev yapıp, heyecanla oynabileceğiniz bu oyun FULLPCOYUNİNDİR sitemizde istediğiniz versiyonla sizlerin olabilir. Hem görsel olarak hemde keyif olarak sizi sonuna kadar tatmin edecek bu oyunu torrent ile ücretsiz indirebilir keyifle oynayabilirsiniz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir